17 травня було проведено тематичний постійно діючий семінар "Забезпечення якості надання адміністративних послуг "
17 травня 2017
17 травня було проведено тематичний постійно діючий семінар "Забезпечення якості надання адміністративних послуг "
17.05Навчання083

     17 травня за участю Київського міського Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій було проведено тематичний постійно діючий семінар «Забезпечення якості надання адміністративних послуг». 
    У семінарі брали участь адміністратори та керівники районних центрів, адміністратори Департаменту (Центру) надання адміністративних послуг міста Києва.
     Семінар складався з двох основних частин. У першій частині профессор кафедри парламентаризму НАДУ при Президентові України, кандидат наук, доцент Марчук Ростислав Петрович докладно розповів про можливі помилки при заповненні е-декларації, які питання можуть виникнути у разі неправильного заповнення, адміністративну і кримінальну відповідальність у разі викриття порушень. 
     Дискусія була дуже живою. Учасники активно обговорювали всі приклади і поради, щодо складних питань заповнення е-декларацій.
     А друга половина семінару була присвячена формленню документів для отримання паспорта громадянина України у вигляді ID-картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон.
     Представники ДМС Києва та України пояснювали на що саме звернути увагу при оформленні паспортів, які виникають проблеми, як їх уникнути і детально обговорили кожне питання, яке хвилювало присутніх.
      . 
     Учасники семінару зазначили, що подібні семінари приносять велику практичну користь і висловили бажання і надалі брати участь у заходах щодо покращення надання адміністративних послуг.

       .17.05Навчання116          17.05Навчання104

.

Корисні посилання на державні ресурси
Підтримка
(044) 202-60-38; (044) 202-60-39
Соціальні мережі:
Facebook ico