МИ ОХОЧЕ ДІЛИМОСЬ ДОСВІДОМ ТА НАВЧАЄМО!
05 листопада 2018
МИ ОХОЧЕ ДІЛИМОСЬ ДОСВІДОМ ТА НАВЧАЄМО!

МИ ОХОЧЕ ДІЛИМОСЬ ДОСВІДОМ ТА НАВЧАЄМО!
До Департаменту (Центру) надання адміністративних послуг міста Києва нещодавно завітали близько сотні слухачів першого курсу Національної академії державного управління при Президентові України (НАДУ), які зараз вивчають модуль «Регіональна політика та місцеве самоврядування».
Гості мали на меті проаналізувати досвід децентралізації послуг, познайомитися зі специфікою надання публічних послуг у містах з районним поділом, інноваційними формами організації діяльності Центру надання адміністративних послуг. 
Навчальний модуль «Регіональна політика та місцеве самоврядування» забезпечує кафедра регіонального управління, місцевого самоврядування та управління містом НАДУ. Професор кафедри, доктор наук з державного управління Вікторія Колтун, яка супроводжувала групу, зауважила: «Дуже важливо для слухачів під час вивчення цього модулю закріпити свої знання щодо розподілу повноважень на місцевому рівні. І досвід Центру безперечно допоміг їм це зробити».
Варто зазначити, що цей навчальний візит збігся у часі зі святкуванням 7-річчя з дня відкриття Департаменту (Центру) надання адміністративних послуг, і у гостей, окрім всього іншого, була можливість привітати працівників Центру з їх святом.

На данном изображении может находиться: 24 человека, люди улыбаются, люди стоят

Корисні посилання на державні ресурси
Підтримка
(044) 202-60-38; (044) 202-60-39
Соціальні мережі:
Facebook ico