ВЧОРА МИ ПРИЙМАЛИ ГОСТЕЙ З ГРУЗІЇ, ВІРМЕНІЇ, АЗЕРБАЙДЖАНУ, БІЛОРУСІ ТА МОЛДОВИ
07 листопада 2018
ВЧОРА МИ ПРИЙМАЛИ ГОСТЕЙ З ГРУЗІЇ, ВІРМЕНІЇ, АЗЕРБАЙДЖАНУ, БІЛОРУСІ ТА МОЛДОВИ

 

ВЧОРА МИ ПРИЙМАЛИ ГОСТЕЙ З ГРУЗІЇ, ВІРМЕНІЇ, АЗЕРБАЙДЖАНУ, БІЛОРУСІ ТА МОЛДОВИ

 

Ми завжди раді гостям та охоче ділимося досвідом своєї роботи! Вчора наш Департамент (Центр) надання адміністративних послуг відвідало кілька делегацій. Одна з них - представники урядів, муніципалітетів, державних та неурядових організацій, які працюють у сферах, пов'язаних з електронним урядуванням.

Ми докладно розповіли нашим гостям про те, як працює Центр надання адміністративних послуг, які він дає можливості мешканцям та гостям Києва. Особливо делегацію зацікавили наші нові послуги, які ми презентували до свого 7-річчя - заміна водійського посвідчення та реєстрація автомобіля.

Що також приємно вразило наших гостей – це те, що ми піклуємося не тільки про комфорт наших відвідувачів, а й про співробітників. Так, працівники Центру можуть займатися у невеликому спортзалі в вільний від роботи час.

Варто додати, що представники делегації є учасниками  проекту «Електронне самоврядування для орієнтованих на громадян та відкритих процесів адміністрування», який спрямований на сприяння обміну досвідом та практичними підходами у сфері електронного урядування між Україною, Грузією, Вірменією, Азербайджаном, Білоруссю та Молдовою. У рамках проекту розвивається мережа практиків е-врядування, співпраця між регіонами, робота міжгалузевих робочих груп, які супроводжують розвиток потенціалу та фахову підтримку прозорості державного управління за допомогою нових технологій та цифрових інновацій. Партнерами від України в даному заході виступає проект «Реформа управління на сході України ІІ» (GIZ).

Корисні посилання на державні ресурси
Підтримка
(044) 202-60-38; (044) 202-60-39
Соціальні мережі:
Facebook ico