Для киян стали доступні нові сервіси реєстраційних послуг – Микола Поворозник
11 жовтня 2019
Для киян стали доступні нові сервіси реєстраційних послуг – Микола Поворозник
Реєстраційні послуги

На веб-порталі надання електронних послуг Київської міської державної адміністрації (my.kyivcity.gov.ua) у підрозділі «Реєстраційні послуги» стали доступні нові довідково-інформаційні сервіси, що дозволяють заявникам отримати дані з інформаційної системи «Реєстр територіальної громади Києва» у віддаленому доступі. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

За його словами, відтепер можна скористатися наступними сервісами:
– «Кількість зареєстрованих за моєю адресою». Ця послуга доступна тільки для використання зареєстрованими жителями Києва, та надає можливість отримати дані про кількість осіб, зареєстрованих за адресою запитувача;
– «Отримати дані про мою реєстрацію». Послуга надається фізичним особам, які зареєстровані в Особистому кабінеті Киянина. Вона дозволяє швидко отримати інформацію про поточне місце реєстрації заявника;
– «Хто переглядав/змінював мої дані». Послуга дозволяє швидко отримати інформацію про підприємство, організацію, установу, що виконували будь-які операції з персональними даними заявника.
«Місто постійно працює над розширенням спектру електронних послуг. Сьогодні, коли держава взяла курс на діджиталізацію, Київ, вже традиційно, став флагманом у розвитку цього напряму. Електронний квиток у транспорті, он-лайн запис до дитячого садочку, дистанційний запис на прийом до лікаря – цими сервісами вже користуються десятки тисяч киян. І головне, щоб отримати їх не потрібно стояти в довгих чергах і витрачати на це особистий час», – зазначив Микола Поворозник.

За його словами запровадження новий сервісів інформаційної системи «Реєстр територіальної громади Києва» дає можливість запитувачу отримати інформацію максимально швидко. Для цього потрібно лише зареєструватися веб-порталі надання електронних послуг.

Корисні посилання на державні ресурси
Підтримка
(044) 202-60-38; (044) 202-60-39
Соціальні мережі:
Facebook ico